• YARIM ALTIN
  8.534,00
  % -0,74
 • AMERIKAN DOLARI
  32,6021
  % 0,39
 • € EURO
  34,8276
  % 0,24
 • £ POUND
  40,6495
  % 0,12
 • ¥ YUAN
  4,5020
  % 0,17
 • РУБ RUBLE
  0,3497
  % 0,94
 • BITCOIN/TL
  2128650,384
  % 4,37
 • BIST 100
  9.458,64
  % -0,69
Reklam
Reklam

Finansbank CardFinans Kredi Kartı Ödeme Erteleme

Finansbank CardFinans Kredi Kartı Ödeme Erteleme
Reklam

QNB Finansbank birçok banka arasında kredi kartı konusunda çokça tercih edilmektedir. Bu durum internet bankacılığının gelişmiş olmasının yanında müşteri memnuniyetine son derece önem vermesinin bir getirisi olarak değerlendirilebilir. QNB Finansbank, kredi kartı kullanıcılarının sorunlarından bir tanesi olan geri ödeme konusunda da kolaylık sağlamış ve Finansbank CardFinans kredi kartı ödeme erteleme imkânı vermiştir. QNB Finansbank müşterisiyseniz ve kullandığınız kredi kartında ödeme erteleme işlemi yapmak istiyorsanız öncelikle bankanın müşterilerine bu işlem için sunduğu şartları sağlıyor olmanız gerekmektedir. Bu şartları detaylı bir şekilde açıklayacak olursak.

Aranan şartlardan ilki asgari meblağın karşılanmış olmasıdır, bir diğeri ise son hesap dökümü için erteleme yapılabilmesidir. Birden fazla karta sahip olan kredi kartı kullanıcıları ise her bir hesap için ayrı başvurularda bulunmalıdır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise hesap dökümü ile son ödeme tarihi arasında başvurunun yapılmış olması gerekmektedir. Ödeme erteleme işlemlerinde QNB Finansbank müşterilerine 1ay-3ay arasında vadeli ödeme erteleme imkânı sunmakta. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta uygulanan erteleme vadesine göre mevcut olan borcunuzun üzerine faiz tutarı eklenmesidir. Bankanın resmî açıklamasına göre bu faiz oranı ilk iki ay %0 3.ay ise %2,15 seviyesindedir.

Finansbank CardFinans Ödeme Erteleme

QNB Finansbank internet kanalından işlem yapmak istiyorsanız, öncelikle sitede online işlemler bölümünden internet şubesini seçerek kişisel bilgilerinizle giriş yapmalısınız. Daha sonrasında karşınıza çıkacak menüden ödeme erteleme işlemi yapmak istediğiniz kredi kartını seçerek ödeme erteleme/ekstre atlat butonunu seçmelisiniz. Karşınıza çıkan bilgilendirme metnini okuduktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank mobil uygulaması kanalından işlem yapmak istiyorsanız, uygulamaya giriş yaptıktan sonra size ait kredi kartları bölümüne gelmeniz gerekmekte. Daha sonra seçeceğiniz kredi kartının işlemler bölümünü seçerek ödeme seçenekleri butonuna tıklamanız gerekiyor. Önünüze çıkan menüde ekstre atlat butonuna basarak kredi kartı ödeme erteleme işlemi başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank çağrı hizmetleri kanalı kullanarak işlem yapmak istiyorsanız, 0850 222 09 00 numaralı müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak talebinizi net bir şekilde belirtmeniz gerekmekte. Talebinizi belirttikten sonra yönlendirildiğiniz alandan başvurunuzu rahatlıkla iletebilirsiniz. Finansbank CardFinans kredi kartı ödeme erteleme başvurusu yapmak isteyen müşteriler, istediği QNB Finansbank şubesine gidebilir ve işlemlerini şubeden kolayca halledebilirler.

Reklam
YORUMLAR YAZ