• YARIM ALTIN
  7.079,00
  % 2,54
 • AMERIKAN DOLARI
  31,3677
  % 0,42
 • € EURO
  34,0595
  % 0,51
 • £ POUND
  39,7661
  % 0,47
 • ¥ YUAN
  4,3595
  % 0,30
 • РУБ RUBLE
  0,3430
  % 0,43
 • BITCOIN/TL
  1955666,220
  % 0,77
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14
Reklam
Reklam

DenizBank Kurtaran Hesap

DenizBank Kurtaran Hesap
Reklam

Para ihtiyacınız olduğunda acil ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir hesap olarak sizlere sunulan Denizbank kurtaran hesap, 7/24 acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılanızı sağlıyor. Denizbank kurtaran hesap ile sadece nakit ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsunuz. Denizbank Kurtaran hesap ile yapabileceğiniz işlemler şunlardır.

 • Herhangi bir hesaba eft gönderme.
 • Havale yapma, kira ödemesi yapma.
 • Okul taksitleri ödeme, taksit ödemesi yapma.
 • Kredi kartı ödemesi yapma.
 • Fatura ödemesi yapma.

Denizbank kurtaran hesap sayesinde ihtiyaç duyduğunuz durumlarda nakit olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor, demeniz gereken bütün ödemeleri yapabiliyorsunuz. Bu işlemleri yapabilmek için hesabınızda bir bakiye olması zorunlu değildir. Hesap limitiniz ölçüsünde nakit ihtiyaçlarınızı dilediğiniz saatte karşılayabiliyorsunuz.

Hesabınızda bakiye olmaması durumunda kurum ve kuruluş ödemelerinizi dilediğiniz saatlerde yapabiliyor, Nakit ihtiyaçlarınızı karşılarken 12 aya kadar taksit imkanında da yararlanabiliyorsunuz. Denizbank kurtaran hesap, alış veriş sırasında da sizlere avantaj sağlıyor. Alış veriş yaptığınızda da kullanabileceğiniz kurtaran hesap ile electron ve maestro kartlarını kullanan iş yerlerinde ödeme yapabiliyorsunuz. Kurtaran hesabınızı ne kadar kullanırsanız o kadar faiz işlemektedir. Limitinizi kullanmadığınız durumda herhangi bir faiz işlemesi söz konusu değildir.

DenizBank Kurtaran Hesap Açma

Deniz bank kurtaran hesap açma işlemi için iki yöntem izleyebilirsiniz.. Birinci yöntem 0 850 222 08 00 numaralı banka müşteri hizmetlerini arayabilir veya Denizbank şubesine giderek Denizbank kurtaran hesap açma işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca ön işlemleri tamamlamak için Denizbank internet sitesinden yapabilir veya sms yöntemi ile de ön işlemleri tamamlayabilirsiniz. Bu iki yöntemde sadece ön işlemleri yapabiliyorsunuz. İşlemlerinizin tamamlanabilmesi için sizden yazılı veya sözlü onay alınması gerektiği için banka şubesine gitmeniz veya telefon ile aramanız gereklidir.

DenizBank Kurtaran Hesap Kapatma

Denizbank kurtaran hesap kapatma işlemi yapmak istediğinizde banka şubesine gidebilir, 0 850 222 08 00 numaralı telefon bankacılığı ile bu işlemi yapabilir, internet sitesi üzerinden kapatma talebinde bulunabilir veya sms yöntemi ile kapatma talebinizi yapabilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Limit İşlemleri

Denizbank müşterisiyseniz kurtaran hesap ile işlemlerinizi daha kolay yapabilirsiniz. Denizbank kurtaran hesap limit belirleme işlemi hesap açılışında 500 TL olarak belirlenmektedir. Bu limit açılış sırasında otomatik olarak hesabınıza yansıtılır. Denizbank kurtaran hesap limit artırma işlemi yapmak istediğinizde;

Telefon bankacılığı aracılığı ile müşteri temsilcinize ulaşabilir ve limit artırım talebinde bulunabilirsiniz 0 850 222 08 00 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir, hesap işlemleri menüsünden müşteri temsilcisine ulaşarak kurtaran hesap limit artırım talebinizi sözlü olarak yapabilirsiniz.

Denizbank şubesine giderek müşteri temsilciniz ile görüşebilir, yazılı ve sözlü olarak kurtaran hesap limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Limit yükseltme işleminde hesap hareketleriniz ve varsa maaş bordronu etkili olacaktır. Bu nedenle banka şubesine gitmeden önce resmi olarak kabul edilebilir bir maaş bordrosu hazırlamanı sizin için avantaj oluşturacaktır.

Denizbank Kurtaran Hesap Faiz Oranları

Denizbank kurtaran hesabınızı kullanarak harcama veya ödeme yaptığınızda herhangi bir masraf alınmaz. Kullandığınız miktarlar göz önünde bulundurularak aylık ve günlük faiz oranları uygulanmaktadır. Denizbank kurtaran hesap faiz oranları şu şekildedir.

 • Hesap faizi KKDF ve BSMV hariç olmak üzere % 1.25,
 • Taksitli faiz oranı KKDF ve BSMV hariç olmak üzere % 1.25 oranındadır.

Kurtaran hesabınızı kullanarak yapacağınız ödemeler ve harcamalar sonrasında faiz işlemeye başlayacak tarih hesap kesim tarihinden sonraki gündür. Uygulanacak faiz oranı hem taksitli hem de normal alışverişlerinide % 1.25 tir. Hesap kesim tarihinden itibaren 14 gün ödeme süresi tanınız. Bu süre içinde ödeme yapmazsanız kurtaran hesabınız otomatik olarak kapatılır.

Denizbank Kurtaran Hesap Asgari Ödeme

Denizbank kurtaran hesap ödeme işlemleri kredi kartı ile benzerdir. Yapmış olduğunuz harcamalar ve taksit faizleri ile birlikte olan toplam borcunuz için asgari ödeme miktarı toplam tutarın % 20’si kadardır. Yapmış olduğunuz harcamaların tutarını ödeme süresi içinde yapacaksanız faiz oranları borcunuza işletilmez.

Denizbank kurtaran hesap asgari ödeme miktarı limitinizin yükseltilmesi ve düşürülmesi nedeniyle değişmez. O ayki harcamanızın toplam tutarının % 20’si kadar ödeme yapmanız gerekir.

Acil durumlarda nakit ihtiyacınızı karşılamak veya ödemelerinizi yapmak, taksit ödemek, havale ve eft yapmak için ihtiyaçlarınızı karşılamak için Denizbank kurtaran hesabınızı kullanabilirsiniz. Oldukça avantajlı bir hesap olan kurtaran hesap limitinizi telefon ile veya banka şubesine giderek yükseltebilir veya düşürebilirsiniz.

Reklam
YORUMLAR YAZ