• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2169247,287
  % 0,41
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14
Reklam
Reklam

Denizbank Pos Destek Hattı

Denizbank Pos Destek Hattı
Reklam

Yazımızda Denizbank pos destek hattı ile ilgili bilgilere ulaşabileceksiniz. Bireyler alışveriş yaparken günümüzde kredi kartı kullanımını oldukça arttırmıştır. Bu durumu göz önünde bulundurduğumuzda bireylerin kredi kartıyla yaptığı alışverişlerde online alışverişlere ya da harcamalarını pos cihazı üzerinden yaptığını söylemek mümkündür. Aynı zamanda pos cihazları iş yerlerinin ve özellikle esnafların müşterilerden ödeme alabilmesi için oldukça önemli bir cihazdır. Müşteriler iş yerlerinden veya esnaflara pos cihazına kredi kartlarıyla ödeme yaptıktan sonra çekilen tutarı iş yeri sahipleri bankalardan aylık veya haftalık olarak talep eder. Banka pos cihazlarındaki ödemeleri kontrol ettikten sonra belli bir komisyon oranı uygular ve ödemeyi iş yeri veya esnafa yapar.

Denizbank sunduğu pos cihazı hizmetiyle Türkiye’nin önemli bankalarından biri olmuştur. Özellikle diğer bankalara göre aldığı az komisyonla bilinen Denizbank iş yeri sahiplerinin ve esnafların ödemeler konusunda sıkıntı çekmemesi amacıyla pos cihazı teknoloji alt yapısını sürekli olarak geliştirmektedir. Aynı zamanda Denizbank pos cihazı müşterilerinin herhangi bir sorun yaşaması dahilinde sunduğu Denizbank pos destek hattı hizmetiyle 7/24 olarak pos cihazı müşterilerine teknik ve sistemsel konularda destek sağlamaktadır. Denizbank’ın pos cihazını kullanıyorsanız belli başlı sorunlar yaşamanız halinde Denizbank pos destek hattını arayabilirsiniz. Bu sorunlar;

Denizbank Pos Destek Hattı Sorunları

 • Yapılan ödemenin pos cihazı tarafından kabul edilmemesi.
 • Pos cihazında takılan sim kartın bloke edilmesi.
 • Pos cihazının arıza sebebiyle bozulması.
 • Pos cihazına bağlı olan internet ve dahili hattın kullanılamaması.
 • Diğer bankaların kredi kartlarını veya banka kartlarını okuyamaması.
 • Pos cihazı ödemelerinde yaşanan aksaklıklar.

Bu vb. sebeplerden dolayı pos cihazında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Denizbank ücretsiz bir şekilde pos cihazınızın sorununu çözmek amacıyla Denizbank pos destek hattı olarak hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Denizbank pos cihazı kullanan müşteriler için çeşitli kampanyalar ve avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar genel olarak ödemelerin önce alınması, komisyon tutarlarının azaltılması, çekilişlere katılım hakkı vb. olarak Denizbank pos cihazı müşterilerinin önüne çıkmaktadır. Müşteriler kampanya ve avantajlar konusunda Denizbank pos destek hattını arayarak kampanya ve avantajlar hakkında bilgi alabilir ve faydalanabilirler.

Denizbank Pos Destek Hattı Telefon

Denizbank üzerinden kullandığınız pos cihazınızda herhangi bir sorun yaşamanız halinde veya pos cihazının kullanımı hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Denizbank pos destek hattı telefonunu arayarak Denizbank’ın pos destek hattı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Denizbank çağrı merkezinden pos desteği hizmeti almak isteyen Denizbank pos cihazı müşterilerinin, 444 0 802 numaralı çağrı merkezini arayarak telesekretere taleplerinin belirtmesi gerekmektedir. Daha sonra Denizbank’ın telesekreteri işleminiz doğrultusunda sistem sizi müşteri hizmetleri yetkilisine aktaracaktır.

Denizbank geliştirdiği teknoloji altyapısıyla aynı zamanda pos cihazı müşterilerine mobil uygulama yoluyla da hizmet vermektedir. Öncelikle uygulama indirme platformlarından Denizbank Pos mobil uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında bankanızdan aldığınız online işlem bilgileriniz ve şifrenizle uygulamaya giriş yaptıktan sonra pos cihazı üzerinde yaşadığınız sorunları, pos cihazı menüsünden gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Pos Destek Hattından Hangi İşlemler Yapılır?

Denizbank üzerinden pos cihazına sahipseniz ve Denizbank pos destek hattından hangi işlemler yapılır? Merak ediyorsanız bu yazımızda bu sorunun cevabına net bir şekilde ulaşabileceksiniz. Denizbank pos destek hattından, pos cihazınızın ve banka işlemleri konusunda hemen hemen her işlemi yapabilirisiniz. Öncelikle Denizbank pos destek hattından teknik anlamda alabileceğiniz hizmetleri ve yapabileceğiniz işlemleri maddeler halinde açıklayalım;

Öncelikle pos cihazınızda herhangi bir arıza yaşandıysa Denizbank pos destek hattına bildirmeniz dahilinde, öncelikle Denizbank uzaktan kontrolle pos cihazınızdaki arızayı anlamaya çalışır ve çözüm için sizi yönlendirir. Eğer uzaktan çözüm işe yaramadıysa pos cihazının tamir edilmesi amaçlı Denizbank tarafından pos cihazı müşterilerinin mağduriyet yaşamaması amacıyla teknik servis yollanmaktadır.

Pos cihazı alımı sonrasında, müşterilerinin pos cihazından memnun kalmaması veya pos cihazının arızalı çıkması sebebiyle müşteri herhangi bir mağduriyet yaşıyorsa pos cihazının garanti kapsamı veya iade süreci hakkında Denizbank pos destek hattından bilgi alınabilmektedir.

Pos cihazınızdan ödemelerinizi takip edemiyoruz, her gün, gün içerisinde Denizbank pos destek hattını arayarak ödemeleriniz hakkında günlük cari bilgileri alabilirsiniz. Pos cihazının kullanımı hakkında bilgi edinmek isteyen Denizbank pos cihazı müşterileri, Denizbank pos cihazı destek hattına ulaşarak detaylı bilgi alabilirler.

Pos cihazının içerisinde kullanılan ekstre ve rulo gibi ürünlerin siparişinin Denizbank pos destek hattı üzerinden verebilirsiniz. İş yerine uygun pos cihazının hangisi olduğunu ve fazladan pos cihazı alımlarınız için Denizbank pos destek hattına ulaşabilir ve talepte bulabilirsiniz. Denizbank’ın pos cihazı kullanan müşterilerine uygun kampanya ve avantajlar hakkında bilgi almak veya yararlanabilmek amacıyla Denizbank pos destek hattına ulaşabilirsiniz.

Reklam
YORUMLAR YAZ