• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2160612,700
  % 0,15
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14
Reklam
Reklam

Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler

Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler
Reklam

Faturalı hatta kredi veren yerler nelerdir diye merak ediyor olabilirsiniz. Burada sizler de güvenilir bir şekilde faturalı hatta kredi veren yer arayışı için yazımızdan yararlanabilirsiniz. Faturalı hatlar birçok farklı operatör olmaktadır. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone olmak üzere Türkiye de üç büyük operatör vardır.

Peki bu operatörlerin üzerine nasıl kredi çekilir? Son dönemde oldukça popüler olan bir konudur. Bu nedenle içeriğimizde sizlere bu durumdan bahsedeceğiz. Bu üç operatörden birinden faturalı hat sahibi iseniz 12 ay vade ile minimum 5000 TL ve maksimum 7000 TL olmak kaydı ile acil nakit kredisi çekebilmeniz mümkün olmaktadır. Acil olarak nakit sıkışması yaşayan kişiler hatlarının üzerine kredi çekebilmektedir.

Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler Güvenilir mi?

İnternette birçok yerde reklamları görüyor olabilirsiniz. Faturalı hatta kredi verdiğini iddaa eden birçok yer ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Kredi hazır, hazır kredi, faturalı hattınıza kredi sağlıyoruz gibi cümleleri görüyor olabilirsiniz. Bu gibi reklamların çoğu da güvenilir olmuyor. Dolandırıcı site olma olasılığı çok fazla çıkıyor. Faturalı hatta kredi veren yerler bankalar değildir. Ancak belirli güvenilir firmalar bu kredi imkanını sizlere sağlar. Kredi notuna bu alanda bakılmaz. Kredi çekebilmek için faturalı hattınızın olması yeterlidir. Ancak çalışmak istediğiniz finans firmasını araştırmalı ve buna uygun kredi çekmelisiniz.

Kiminde faiz oranları yüksek sunulur. Kimi dolandırıcı sitelerdir. Sizlere kredi vermez. Ancak krediyi çektiğiniz zaman o vadeyi ödemek zorunda kalırsınız. Dolar kuru ile fiyat değişiminden etkilenme oranı yüksektir. Bir anda batabilirsiniz. Tefecilerden para çekmek ile eşdeğer olabilir. Bu nedenle güvenilir bir yer olduğuna emin olmadığınız yerlerden özellikle faturalı hatta kredi çekmemenizi tavsiye ederiz. Operatör bayileri bu işin en güvenilir alanlarıdır. Cihaz alarak ve bu cihazları kredi çekiyormuş gibi kolaylıkla temin ederek, operatör bayilerinden kredi çekim işlemi sağlamanız mümkün olacaktır.

Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler Hangi Şartlarda Kredi Verir?

Faturalı hatlara kredi veren yerler hangi şartlarda kredi verir diyorsanız, belirtmemiz gerekir ki bu uygulamalar ile birlikte operatör bayilerinden direkt kredi çekim işlemi sağlayabilirsiniz. Operatör sahibinin minimum altı aylık bir hattının olması gerekir. Operatör hesabına borcunun bulunmaması yeterlidir. Telefon faturalarınızın ödemelerini düzenli yapmanız gerekir. Kara listede hiçbir zaman operatör adınızın geçmemiş olması gerekir.

Reklam
YORUMLAR YAZ