• YARIM ALTIN
  8.530,00
  % -0,90
 • AMERIKAN DOLARI
  32,6023
  % 0,39
 • € EURO
  34,8222
  % 0,24
 • £ POUND
  40,6092
  % 0,02
 • ¥ YUAN
  4,5020
  % 0,17
 • РУБ RUBLE
  0,3498
  % 0,98
 • BITCOIN/TL
  2115087,542
  % 3,46
 • BIST 100
  9.462,44
  % -0,65
Reklam
Reklam

Garanti BBVA Avans Hesap İşlemleri

Garanti BBVA Avans Hesap İşlemleri
Reklam

İçeriğimizde Garanti BBVA avans hesap işlemlerinden; açma, kapama, taksitlendirme ve yapılandırma gibi adımların nasıl yapılacağına ulaşabileceksiniz. Birçok vatandaş günümüzün ekonomik koşullarında çeşitli bütçe sıkıntıları çekebiliyor. Bu durumda nakit ihtiyacı çekebiliyor ve kredi kartlarından borçlanma yoluyla harcamaya gidebiliyor. Bazı durumlarda kişilerin bağlı olduğu bankalar kredi kart limitlerini düşük miktarlarda tutabiliyor ve vatandaşlar bu durumda daha çok para sıkıntısı çekebiliyorlar.

Garanti BBVA Bankası müşterilerinin bu tür durumlara düşmemesi amacıyla müşterilerine özel çeşitli kampanyalar ve bütçe fırsatları sunabiliyor. Avans Hesabı adı altında tanımlanan ve Garanti BBVA Bankası tarafından müşterilerin hizmetine sunulan bu avantaj, kişilerin banka kartlarından veya kredi kartlarından ekstra para çekmesine imkân sunuyor. Eğer Garanti BBVA müşterisiyseniz ve avans hesabı açarak ekstra para imkanından yararlanmak istiyorsanız Garanti BBVA Bankası’nın size sunduğu kanallardan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Avans Hesap Başvurusu

Garanti Bankası müşteriyseniz ve avans hesap başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki yolları izlemeniz gerekmektedir. Bunlar;

 • İnternet bankacılığı üzerinden başvuracak kişilerin, şifresiyle internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra hesaplarım bölümüne girerek başvurularım bölümünü seçmesi gerekmektedir. Ardından karşınıza çıkacak menüde avans hesap açılışı bölümünü seçmeniz ve gelen formu doldurmanız gerekmektedir.
 • Mobil uygulama üzerinden başvurmak isteyen kişiler mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulamanın altında bulunan ‘+’ işaretli başvurular butonuna basarak avans hesap başvurusu seçeneğini seçmesi gerekmektedir.
 • Son olarak size en yakın Garanti BBVA Bankası şubesine gidebilir ve başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Avans Hesap Taksitlendirme

Avans talebi işleminin borçlandırma üzerine bir sistem olduğu unutulmamalıdır. Aynı kredi kartları gibi avans hesabından çekilen paraların aylık borçlandırılması ve bankanın belirlediği oranda faiz oranı uygulanmaktadır. Bu durumda bazı müşteriler avans hesaplarından çektikleri paraları ödeyememekte ve taksitlendirme yapmak için başvuru talebinde bulunmaktadırlar. Taksitlendirme başvurusu yapmak için mobil uygulamaya veya Garanti Bankası resmi internet sitesine girerek hesaplarım bölümüne girip avans hesabını seçmeniz gerekmektedir. Ardından avans hesabına tanımlanan borcun üzerindeki işlemler bölümünden taksitlendirme seçeneği seçilmelidir.

Garanti Avans Hesabı Yapılandırma

Garanti BBVA bankasının yapılandırma şartları müşteri portföyüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu durumda müşterilerin yapılandırma yapabilmesi için 444 0 333 numaralı çağrı merkezini arayarak veya banka şubelerine giderek ön bilgi alması gerekmektedir. Eğer bankanın zorunlu kıldığı şartlara uygunsanız sizde avans hesabınızdaki borçları rahatlıkla yapılandırabilirsiniz.

Garanti BBVA Avans Hesabını Kapatma

Garanti Bankası müşterisiyseniz ve avans hesabı kullanıyorsanız, iptal etmek için Garanti Bankası’nın size sunduğu kanalları kullanmanız gerekmektedir. Bu kanallar şu şekildedir; Mobil uygulama ve İnternet bankacılığı: Hesaplarım > Avans Hesabım > İşlemler > Hesap Kapatma Banka şubesinden iptal ettirme işlemi yapacak müşteriler, banka şubelerine giderek gişe işlemlerinden kapatma işlemini rahatlıkla yapabilirler.

Reklam
YORUMLAR YAZ