• YARIM ALTIN
  6.290,00
  % -0,33
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9919
  % 0,23
 • € EURO
  31,2252
  % -0,16
 • £ POUND
  36,3918
  % -0,22
 • ¥ YUAN
  4,0449
  % -0,05
 • РУБ RUBLE
  0,3147
  % 0,57
 • BITCOIN/TL
  1265871,460
  % -0,57
 • BIST 100
  7.913,76
  % -0,82
Reklam
Reklam

ING Bonus Kredi Kartı Ödeme Erteleme

ING Bonus Kredi Kartı Ödeme Erteleme
Reklam

ING Bank, müşterilerinin bütçelerinde sıkıntı yaşamaması ve bütçelerini düzenleyebilmesi için çeşitli hizmetler sunmakta. Aynı zamanda günümüzde vatandaşların geçim sıkıntısı yaşama ihtimali sonucunda ING Bank müşterilerine sağladığı çeşitli avantaj paketleriyle gündeme geliyor. Bu avantaj paketlerinden birisi olan ING Bonus kredi kartı ödeme erteleme ve taksitlendirme seçeneği ING Bank kredi kartı kullanıcılarının hizmetine sunulmakta.

ING Bank müşterisiyseniz ve kredi kartı ödemenizi diğer aylara vadeli bir şekilde ertelemek istiyorsanız, ING Bank’ın müşterileri için hizmete sunduğu çeşitli kanallardan başvuru yapmanız gerekiyor. Ancak başvuru yapılırken bankanın müşterilere sunduğu gerekli şartlar bulunmakta. Bu şartları detaylı bir şekilde açıklayacak olursak, öncellikle ING Bank Bonus kredi kartı ödeme erteleme talebinizi kredi kartı ödeme zamanınız gelmeden bankaya bildirmeniz gerekiyor. Ödeme erteleme talebi, işlem başvurusunda bulunacağınız kredi kartı üzerinden yaptığınız TL harcamalarında geçerli olmaktadır. Ödeme erteleme talebi başvurusunu gerçekleştirebilmeniz için kartınızda gecikmiş bir kredi kartı ödemesinin bulunmaması gerekmektedir. Harcamalarınız 50 TL ve altındaysa kredi kartı ödeme erteleme başvurusunda bulunamazsınız. Müşterilerin özellikle dikkate alması gereken şart ise şudur, erteleme veya taksitlendirme işlemi yapıldığında bir sonraki borcunuz ekstrenize faizleriyle birlikte yansıyacaktır. ING Bank’ın belirlediği faiz tutarı ise %1,25 seviyesindedir.

ING Bonus Ödeme Erteleme Başvurusu

ING Bank resmî web sitesinden ödeme erteleme talebinde bulunmak istiyorsanız öncelikle sitenin sağ üstünde bulunan bireysel bankacılık seçeneğine tıklayıp giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra önünüze çıkan menüden kartlarım bölümüne gelerek, ödeme erteleme talebinde bulunacağınız kredi kartını seçmeniz gerekiyor. Kredi kartını seçtikten sonra ödeme işlemleri bölümüne girmeniz ve ekstre atlat seçeneğini seçerek başvurunuzu yapmanız gerekiyor.

Telefonla çağrı merkezini arayarak kredi kartı ödeme erteleme işlemi yapmak isteyen müşteriler, 0850 222 06 00 numaralı müşteri hizmetleri arayarak taleplerini iletebilir ve başvurularını yapabilirler. Herhangi bir ING Bank şubesine gidip gişe işlemlerinden kredi kartı ödeme erteleme talebinde bulunabilirsiniz.

ING Mobil üzerinden ödeme kredi kartı ödeme talebinde bulunmak isteyen ING Bank müşterilerinin öncelikle uygulamaya giriş yaptıktan sonra önlerine çıkan menüden ödeme erteleme başvurusunda bulunmak istediği kartı seçmesi gerekmektedir. Daha sonra aynı internet sitesi üzerinden yapılan işlemler gibi ilk önce ödeme seçenekleri butonuna tıklayıp daha sonra ekstre atlat seçeneğine basarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Reklam
YORUMLAR YAZ