• YARIM ALTIN
  8.525,00
  % -0,70
 • AMERIKAN DOLARI
  32,6028
  % 0,39
 • € EURO
  34,8404
  % 0,29
 • £ POUND
  40,6444
  % 0,08
 • ¥ YUAN
  4,5027
  % 0,18
 • РУБ RUBLE
  0,3497
  % 0,96
 • BITCOIN/TL
  2118207,144
  % 4,33
 • BIST 100
  9.510,59
  % -0,15
Reklam
Reklam

Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram Gizli Hesap Görme
Reklam

Bir çok instagram kullanıcı tarafından merak edilen ve en çok araştırılan konulardan biri instagram gizli hesap görme dir. Normal şartlarda kullanıcılar hesabı gizli olan kişilerin gönderilerini ulaşmak için hesapları takip etmelidir. Fakat bazı uygulamalar ve web siteleri aracılığı ile gönderilerini görmek istediğiniz instagram hesabını takip etmeden de gönderilerine ulaşabilirsiniz. Peki instagram gizlilik hesap görme nasıl yapılır?, Hangi uygulamalar ve web sitelerinden yararlanmalıyız gelin hep birlikte bakalım.

Güvenli Instagram Gizli Hesap Görme

İnternet üzerinden instagram gizli hesap görme işlemi için arama yaptığınız zaman bir çok alternatif ile karşılaşırsınız. Bu uygulamalar ve sitelerden hangileri güvenli anlamak gerçekten zordur ve hepsi de gizli hesapları bir kaç adımda göreceğiniz iddasında bulunurlar. Peki merak ettiğiniz kişinin profiline bakarken ya kendi instagram hesabınızı kaybederseniz?

Herhangi bir aksilik yaşamamanız için güvenli bir şekilde bu hesapları test etmenizin tek bir yolu vardır. O da kendinize bir fake hesap oluşturmak ve instagram gizli hesap görme uygulamalarını ve sitelerini bu hesapla test etmektedir. İnternet dünyasında her ne kadar kullanıcı odaklı uygulamalar bulunsa da kötü niyetli uygulama ve sitelerde yer almaktadır. Instagram hesapları da kötü niyetli kişilerin en çok ele geçirdiği hesapların başında gelmektedir.

Kendinize açtığınız fake instagram hesabı sayesinde instagram gizli hesap görme sitelerini ve uygulamalarını gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz. Gizli hesapları görmenin en güvenli yolu bu şekildedir ve diğer alternatifleri ya da kendi hesabınız ile hangi uygulama olursa olsun deneme yapmamanız gerekmektedir. Peki araştırma sonucunda hangi sitelerden ve uygulamalarda faydalana bilirsiniz? Bu uygulamaları ve siteleri sizin için test ettik!

Güvenli Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları

Instagram gizlilik hesap görme araştırmasında karşılaşacağınız ve en çok işinize yarayacak bazı uygulamalar vardır. Bu uygulamalar sayesinde güvenli bir şekilde gizli hesapların gönderilerini görebilirsiniz. Ücretsiz uygulamaların yanı sıra ücretli uygulamalarında yer aldığı instagram gizli hesap görme uygulamalarında ayrıca sınırda yer almaktadır. Bu uygulamalar özellikleri göre ise şu şekildedir;

UygulamaÜcretSorgulama Sınırı
PingruÜcretsizGünlük 2 Görüntüleme
PostegroSınırlı ÖzellikGünlük 3 Görüntüleme
Lili APPSınırlı ÖzellikGünlük 3 Görüntüleme
GhostyÜcretsizSınırsız Görüntüleme
GhostegroÜcretliSınırlı Görüntüleme

Yukarıda yer alan ve uygulama mağazalarından indirebileceğiniz uygulamalar yer almaktadır. Bu uygulamaların ücretsiz versiyonları reklam içerir ve size her gün belirli sorgulama hakkı verir. Ücretsiz versiyonlar da ise reklamsız bir şekilde ve herhangi bir sınırlama olmadan instagram gizlilik hesap görme işlemini dilediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Uygulamaları

Gizli hesap görme işlemlerinin 2 farklı adımla gösterilebileceğinden bahsetmiştik. Bunlardan ilki yukarıdaki listede de yer verdiğimiz uygulamalardır. Genellikle android işletim sistemi ve Google Play Store mağazasından ulaşabileceğiniz bu uygulamalar ve detayları ise aşağıdaki gibidir.

Pingru ile Instagram Gizlilik Hesap Görme

Pingru uygulaması Android ve İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda instagram gizli hesap görme işlemi yapabileceğiniz uygulamalar biridir. Günlük 2 adet sorgulama izni veren uygulamanın ücretsiz versiyonunda sınırlı özellikler yer almaktadır. Ücretli sürüm ile sorgulama ve sınırsız özellikleri aktif edebilirsiniz.

Aktif olarak Google Play Store ve Apple Store mağazalarında yer almayan uygulamayı kullanmak için APK dosyasını indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemi Apple cihazlarında yapılmadığı için APK kurulumu sadece Android alt yapısına sahip cihazlar ile mümkündür. Uygulamayı edindikten sonra virüs taraması ve güvenlik riskleri hakkında dikkatli olmayı unutmayın.

Postegro – Lili APP ile Instagram Gizlilik Hesap Görme

İlk olarak Postegro adlı uygulama ile instagram gizli hesap görme işlemi yapan ve daha sonra Lili APP uygulaması ile de hizmet vermeye devam eden Postegro en çok kullanılan uygulamalardandır. Google Play Store üzerinden edinebileceğiniz Lili APP gizli hesap görme uygulamasının alternatifi olan Postegro ise APK olarak Android telefonlara kurulabilmektedir.

Telefona herhangi bir uygulama kurmak istemeyen kullanıcılar için ise uygulamaların internet siteleri de yer almaktadır. Postegro ve Lili web sitelerinden de uygulama da yer alan instagram gizli hesap görme işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Gizli hesap görme adımlarını uygularken ister uygulama olsun, ister web siteleri olsun her ihtimale karşın fake hesapları kullanmanız sizin yararınıza olacaktır.

Ghosty ile Gizli Hesap Hikaye Görme

Instagram gizlilik hesap görme uygulamalarından Ghosty ne yazık ki uygulama mağazalarında yer almayan uygulamalar arasında yer almaktadır. APK dosyası ile Android telefonunuza kurabildiğiniz uygulamanın sorunsuz çalışabilmesi için ise bir şart yer alıyor. O da gizli hesabını görmek istediğiniz kişinin listesinde yer alan herhangi bir takipçisinin de bu uygulamayı kullanmasıdır.

APK dosyasını indirip programı kurduktan sonra eğer gizli hesaba sahip olan kişinin listesinden biri bu uygulamayı kullanmıyorsa profil paylaşımlarını ne yazık ki göremiyorsunuz. Bu da kullanıcıların fake hesaplar değil de, direkt kendi kişisel hesapları ile uygulamayı kullanıyor olması gerekiyor demektir.

Ghostegro ile Gizli Hesap Takipçileri ve Takip Ettiklerini Görme

Instagram gizli hesap görme uygulamalarından birisi de Ghostegro dur. Gizli hesapların paylaşımlarını görmenin yanı sıra, gizli hesap takipçilerini ve gizli hesap takip ettiklerini de görmenize olanak sağlamakta. Uygulama sınırlı kullanım ile hizmet vermektedir. Ayrıca bu uygulama sayesinde sizin profilinizi ziyaret eden diğer instagram kullanıcılarını da görebilmektesiniz. Tabii ki bu özelliği kullanmanız içinde uygulamaya kişisel instagram hesabınız ile giriş yapmalı ve güvenliği iki adımlı doğrulama faktörü gibi güvenlik adımları ile sağlamalısınız.

Güvenli Instagram Gizli Hesap Görme Yöntemleri

Instagram kullanıcıları hesaplarını takipleşmedikleri kullanıcıların gönderilerini ve hikayelerini görmemeleri için gizlilik sekmesinden hesaplarını diğer kullanıcıları kapatırlar. Fakat instagram gizli hesap görme uygulamaları, araçları ve bazı siteler bu gizli hesaplara erişmemize olanak sağlar. Bu yardımcı uygulamalar ile gizli hesapların gönderilerinin yanı sıra, takipçi ve hikayelerini de rahatlıkla görebiliriz.

Ücretli, ücretsiz veya sınırlı, sınırsız seçenekleri ile hizmet veren bu uygulamaların yanı sıra elbette kötü niyetli uygulamalar da yer almaktadır. Bu uygulamalar ve siteler bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra hesabınızı ele geçirebilir ve dolandırıcılık faaliyetlerinde kullanabilir. Öyle ki instagram hesapları, kişilerin hesaplarını yeterince güvenli hale getirmemesi nedeniyle her gün yüzlerce hesap çalınır. Peki güvenilir uygulamalar yok mudur? Güvenli bir şekilde instagram gizlilik hesap görme nasıl yapılır?

Igmods.com ile Instagram Gizli Hesap Görme

Güvenli ve sorunsuz bir şekilde instagram gizlilik hesap görme uygulamalarının başında Igmods.com gelmektedir. Bu site aracılığı ile gizli olan hesapları saniyeler içerisinde güvenli bir şekilde görebilir ve hesapların diğer detaylarını da göz gezdirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken;

 • Igmods.com isimli web sitesine giriş yapın.
 • Site açıldıktan sonra ”özel hesabı görüntüle” sekmesinden devam edin.
 • Açılan arama çubuğuna görmek istediğiniz gizli hesabın kullanıcı adını yazın.
 • Bağlan sekmesine tıklayın.
 • Açılan pencerede kullanıcı doğruysa sorgulama adımına geçin.

Bu işlemler sonrasında gizli hesaba sahip olan kişinin profile erişim sağlamış olacaksınız. Web sitesi sayesinde herhangi bir uygulamaya gerek kalmadan, güvenli bir şekilde instagram profillerini ziyaret edebilirsiniz.

Injectbox.com ile Instagram Gizli Hesap Görme

Gizli hesap görme sitelerinden biri olan Injectbox.com sayesinde bilgisayar, telefon veya tabletinize herhangi bir uygulama indirmenize gerek kalmıyor! Hem daha güvenilir, hem de daha hızlı işlem gerçekleştirebileceğiniz bu site sayesinde instagram gizlilik hesap görme işlemini bir kaç adımda yapabilirsiniz. Bunun aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

 • Injectbox.com sitesine giriş yapın.
 • Siteye girdikten sonra ”Private Instagram Viewer” tıklayın.
 • Arama çubuğuna görmek istediğiniz gizli hesabın kullanıcı adını yazın.
 • Ardından ”Gizli Hesabı Görüntüle” düğmesine tıklayın.
 • Ekranda çıkan hesabı onaylayın.

Ardından;

 • Fotoğraf Görüntüle
 • Takipçi Görüntüle
 • Profil Görüntüle

Adımlarından herhangi bir tanesini seçerek işleminize devam edebilirsiniz. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan görmek istediğiniz gizli hesaba ait tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında sayfayı tamamen terk etmeniz durumunda tüm bu işlemleri tekrardan yapmanız istenebilir. Bu nedenle sorgulama sonrası siteden çıkmamanız gerekmektedir.

Private Insta ile Instagram Gizlilik Hesap Görme

Gizli hesaplara erişmek isteyen kullanıcıların en çok endişelendiği konuların başında güvenlik ve gizlilik gelir. Kendi hesaplarının güvenliği ve çalınma durumundan endişelenen kullanıcılar ayrıca karşı tarafın profile eriştiğimi görüyor mu gibi tereddütlerde de kalabilir. Privateinsta.com sitesi bu konuda oldukça güvenli bir sisteme sahiptir ve en iyi, güvenilir alternatifler arasında yer alır. Private Insta ile gizlilik hesap görmek için ise;

 • Privateinsta.com giriş yapın.
 • Sorgulama alanına gizli hesabın kullanıcı adını girin.
 • ”Gizli Profili Görüntüle” tıklayın.

Image Rocket ile Instagram Gizli Hesap Görme

Gizli hesapları görmek isteyen yalnız herhangi bir hesap bilgisi paylaşmak istemeyen ya da fake hesap açmak istemeyen kullanıcılar için Image Rocket aracı tam bir biçilmiş kaftandır. Bu site sayesinde hesap detaylarını görmek istediğiniz gizli hesaba ait kullanıcı adı bilgilerini girmeniz yeterli olmaktadır. Yapmanız gereken;

 • Image Rocket sitesine girmek.
 • Arama çubuğuna gizli hesap kullanıcı adını yazmak.
 • Sorgula tuşuna basmaktır.

Sorgulama sonrasında profil yüklemesinin tamamlanmasını beklemeniz gerekmektedir. Daha sonra gizli hesaba ait detaylara ulaşabileceksiniz. Paylaştığımız instagram gizli hesap görme araçları arasında en basit sadece ve kullanıcı araçlardan biri Image Rocket alternatifidir.

Bestwhozi – Gizli IG ile Instagram Gizlilik Hesap Görme

En güvenilir instagram gizlilik hesap görmek araçlarından bir tanesi olan Bestwhozi – Gizli IG, Google Play Store uygulama mağazasından indirebileceğiniz bir uygulamadır. Sunulan uygulamanın yanı sıra, uygulamanın web sitesi üzerinden de gizli hesap görme işlemlerini yapabilmektesiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı edinmek veya siteye giriş yaparak görmek istediğiniz gizli hesaba ait kullanıcı adını aratmaktır.

IGLookup ile Instagram Gizlilik Hesap Görme

Güvenilirliğin yanı sıra işlem hızı ile dikkat çeken IGLookup oldukça işlevsel gizli hesap görmek araçları başında yer alır. Giriş yaptıktan sonra kullanıcı adını girmeniz durumunda işleminiz oldukça kısa bir sürede tamamlanır ve gizli hesaba ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Bir çok avantajı bulunan uygulamanın öne çıkan özellikleri ise;

 • Kullanım kolaylığı.
 • Anonim erişim.
 • Hızlı işlem.
 • Kısıtlamasız erişim.
 • Hesap bilgisi paylaşmama.

Şeklindedir. Hızının yanı sıra gizli hesapları görmek isteyen kullanıcılardan herhangi bir doğrulama veya hesap bilgisi istememesi IGLookup ayrıcalıklarındandır. Uygulamanın bu yanı sayesinde bir çok kullanıcı tarafından güven sağlamış ve en çok tercih edilenler arasında yerini almayı başarmıştır.

InstaRipper – IG ile Instagram Gizli Hesap Görme

En güvenilir gizli hesap görmek araçlarında sona doğru yaklaşırken inceleyeceğimiz bir diğer alternatif ise InstaRipper – IG profil görüntüleme aracı olacaktır. Hem Android sistemde hem de İOS tabanlı sistemlerde sorunsuz olarak çalışan uygulama, güvenli yanı ile öne çıkmaktadır. Mobil sistemlerin yanı sıra herhangi bir uygulama kullanmak istemeyen fakat gizli hesaplara erişmek isteyen kullanıcılar için ise uygulamanın web sitesi aktif hale gelmiştir. Bu sayede cihazlarınıza herhangi bir uygulama yüklemeye gerek kalmadan sistemi ücretsiz bir şekilde kullanmanız önü açılmıştır.

Scout ile Instagram Gizli Hesap Görme

Scout, diğer uygulamaların aksine İOS ve Android tabanlı cihazlarda aktif olarak kullanılabilmektedir. Bu yönü uygulamanın daha güvenilir ve daha çok kullanıcı tarafından erişebilir olmasının önünü açmıştır. Mobil cihazlara kapladığı düşük alan sayesinde yük bindirmeyen uygulamayı Android cihazlara kurmak için ise APK’den faydalanabilirsiniz. Bunun için;

 • Uygulama APK dosyasını indirin.
 • Uygulamayı telefonunuza kurun.
 • Kurulum sonrası hesabınıza giriş yapın.

Scout her ne kadar güvenli uygulamalarımız arasında yer alsa da, tedbiri elden bırakmayanlar fake kullanıcı hesapları ile de giriş yapabilirler. Uygulamaya giriş yaptıktan ve instagram bilgilerini girdikten sonra gizli hesaba ait kullanıcı adını girerek kolaylıkla profili görüntüleyebilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak hizmet vermesine karşın kullanıcılarına sınırsız gizli hesap görme seçeneği sunmaktadır.

MyStalk – Anonim IG ile Instagram Gizlilik Hesap Görme

Profil ve hikayer görüntülenmeleri anonim bir şekilde yapan MyStalk, sade ve kullanıcı odaklı bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir çok kullanıcının aktif bir şekilde kullandığı uygulama özellikle hızı konusunda kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamalardandır. MyStalk – Anonim IG hızı, sade kolay tasarımı, telefonda az yer kaplaması gibi artılarının yanı sıra uygulama içinde çıkan fazla reklamlar nedeniyle de olumsuz yorumların hedefi haline gelmiştir.

Instagram Gizlilik Hesap Görme APK

Eğer herhangi bir masaüstü cihazınız bulunmuyor ve Android sistemli cihaz kullanıyorsunuz, gizli hesap görme APK sizin için en uygun seçenek olacaktır. Şu an aktif olarak instagram gizli hesap görme APK dosyaları arasında en popüler olanları Lili APP ve Postegro uygulamalarıdır. Android cihazınıza bu uygulamaları indirmek için yayıncının internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları Güvenli mi?

Yukarıda belirttiğimiz bir çok güvenli gizli hesap görme uygulamasının yanı sıra, yüzlerce de kötü amaçlı yazılımlarda yer almaktadır. Yukarıda paylaştığımız uygulamalar haricinde referansı olmayan uygulamaları kullanmanız durumunda instagram hesap bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. Bu nedenle kullanacağız uygulama hakkında önceden fikir edinmek ve güvenilirliğini sorgulamak oldukça önemlidir.

Reklam
YORUMLAR YAZ