• YARIM ALTIN
  8.534,00
  % -0,86
 • AMERIKAN DOLARI
  32,6023
  % 0,39
 • € EURO
  34,8222
  % 0,24
 • £ POUND
  40,6092
  % 0,02
 • ¥ YUAN
  4,5020
  % 0,17
 • РУБ RUBLE
  0,3498
  % 0,98
 • BITCOIN/TL
  2115087,368
  % 3,46
 • BIST 100
  9.462,44
  % -0,65
Reklam
Reklam

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Ödeme Erteleme

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Ödeme Erteleme
Reklam

İş Bankası, müşterilerinin maddi açıdan rahat edebilmesi ve bütçelerini düzenleyebilmesi için birçok avantaj sunmakta. Aynı zamanda günümüzde yaşana ekonomik sıkıntılar ve vatandaşların yaşadığı geçim sıkıntısını göz önünde bulunduran İş Bankası müşterilerine sağladığı çeşitli maddi destek paketleriyle gündeme geliyor. Bu destek paketlerinden birisi olan Maximum kredi kartı ödeme ertelemesi ve taksitlendirme seçeneği İş Bankası müşterilerinin hizmetine sunulmakta. İş Bankası Maximum kredi kartı ödeme erteleme nasıl yapılır, nereden yapılır? Gibi soruların cevaplarına bu yazımızda net bir şekilde ulaşabileceksiniz.

İş Bankası müşterisiyseniz kredi kartı ödemenizi diğer aylara ertelemek istiyorsanız, İş Bankası’na çeşitli kanallardan başvuru yapmanız gerekiyor. Ancak başvuru yapacak banka müşterilerinin uyması gereken çeşitli şartlar bulunmakta. Bu şartları detaylı bir şekilde açıklayacak olursak;

 • Öncellikle ödeme erteleme isteğinizi kredi kartı ekstre zamanınız gelmeden bankaya bildirmeniz gerekmektedir.
 • Ödeme isteğiniz sadece kredi kartı üzerinden yaptığınız TL harcamalarında geçerli olur.
 • Ödeme erteleme talebini gerçekleştirebilmeniz için kartınızda gecikmiş bir kredi kartı ödemesinin bulunmaması gerekmektedir.
 • Müşteriler 50 TL ve altı kredi kartı ekstrelerinde ödeme erteleme talebinde bulunamaz.
 • Son olarak müşterilerin özellikle dikkate alması gereken şart ise şudur, erteleme veya taksitlendirme işlemi yapıldığında bir sonraki borcunuz ekstrenize faizleriyle birlikte yansıyacaktır.
Erteleme Ay SayısıUygulanacak Faiz Oranı
1 Ay% 2,16
2 Ay% 2,16
3 Ay% 2,16

Maximum Ödeme Erteleme Nereden Yapılır?

İş Bankası internet sitesini kullanarak ödeme erteleme işlemi yapmak isteyen müşteriler öncelikle sağ üst köşeden bireysel şube seçeneğine seçerek kişisel bilgileriyle giriş yapmalıdır. Daha sonra önünüze açılacak sistemde kartlarım bölümünü seçmeniz gerekmektedir. Karşınıza çıkacak menüde ödeme erteleme veya ekstre atlat seçeneğini seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Maximum kredi kartına özel telefon uygulamasından işlem yapmak isteyen Maximum kredi kartı müşterilerinin, uygulamaya giriş yaptıktan sonra kartlarım bölümüne girmesi ve önlerine çıkan menüde kredi kartı borcu erteleme veya ekstre atlat seçeneğini seçmesi gerekmektedir. Tüm bu işlemleri uyguladıktan sonra başvurunuzu yapmış olacaksınız.

İş Cep mobil uygulamasından ödeme erteleme işlemi yapmak istiyorsanız, mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra kartlarım seçeneğine girdikten sonra harcama bölümüne giriş yapmalısınız. Daha sonra önünüze çıkacak seçeneklerde ödeme erteleme veya ekstre atlat seçeneğini seçebilirsiniz.

Kredi kartı ödeme erteleme işlemini telefon üzerinden yapmak isteyen İş Bankası müşterileri, 0850 724 07 24 numaralı İş Bankası çağrı merkezini arayarak işlemlerini gerçekleştirebilirler. Son olarak da size yakın İş Bankası şubesine gidebilir ve gişe işlemleri kısmından istediğiniz ödeme erteleme başvurusunu yapabilirsiniz. Konuyla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda yer alan soru sor kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz. İş Bankası Maximum kredi kartı ödeme erteleme ile ilgili detaylı sorularınızı aşağıdaki alandan bize iletebilirsiniz.

Reklam
YORUMLAR YAZ