• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2165579,428
  % 0,19
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14
Reklam
Reklam

Migros’ta Bonus Puan Geçiyor mu?

Migros’ta Bonus Puan Geçiyor mu?
Reklam

Migros’ta bonus puan geçiyor mu sorusu Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden birisi olan Migros müşterileri için çok büyük önem taşıyor. Bilindiği gibi Migros ülkemizde çok sayıdaki tüketicinin alışveriş yapmak için tercih ettiği en büyük market zincirlerinden bir tanesidir. Doğal olarak Migros markette müşterilere uygun fiyatlar sunmak için bazı fırsat ve kampanyalar sunuyor.

Bu fırsatlardan en önemlisi ise Money kart oluyor. Money kartı olan müşteriler her alışveriş yaptıkları zaman Money kartlarına puan biriktiriyor ve bu puan belli bir limite ulaştığında tüketiciler bunu alışverişinde kullanabiliyor. Böylece alışverişlerinde nakit kullanmamış oluyorlar Ayrıca Migros bazı bankalar ile anlaşma yapmış ve tüketicilerin banka kartı ile kredi kartlarında biriken puanları da alışverişte kullanmalarına olanak tanımıştır. Migros’ta bonus puan geçiyor mu diye sorunlara işte cevap..

Migros’ta Bonus Puan Geçer mi?

Garanti BBVA bankası ve kredi kartlarının anlaşmalı olduğu tüm marketlerde kullanıp, kampanyalara katılmanız durumunda belli oranlarda bonu puan kazanırsınız. Kazandığınız bu puanlar Migros gibi bonus puan geçen somut marketler ya da internet sitelerinde harcayabilirsiniz. Migros markette bu konuda en çok tercih edilen zincir marketlerden birisi olduğu için tüketicileri bonus puanlarını burada geçip geçmediğini merak ederler.

Kredi kartı ya da banka kartınızda biriken bonus puanlarınızı Migros Marketlerde istediğiniz zaman dilediğinizi gibi kullanabilirsiniz. Migros jet’te de bonus kullanma hakkınız vardır. Bu konuda yapmanız gereken alışveriş sırasında kasiyere ödemeyi bonus puanlarınız kullanmak istediğinizi belirtmenizdir.

Migros’un bir diğer avantajı da olsa Migros anlaşması olan üye iş yeriniz olduğu için burada yaptığınız harcamalar üzerinden de bonus kazanırsınız. Fakat bonus puanlarınızı belli bir süre içerisinde harcamanız gerekir. Süresi dolmuş bonus puanlarınız kullanılamaz hale gelir.

Migros Sanal Market Bonus Puan Kullanımı

Bütün üye iş yerlerinde bonus puan kazanma fırsatınız olduğu için bonus kartınızla kazandığınız puanları kazanmış olduğunuz iş yerinde harcama zorunluluğunuz yoktur. Tüm üye iş yerlerinde kazandığınız bonus puanları yine bütün üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz.

Migros sanal markette veya Migros jet kasa ile ödeme sırasında bonus puanlarınızı harcayabilirsiniz. Üstelik daha fazla bonus kazanmak isteyenler bankaların güncel kampanyalarını takip edebilirler. Bankalar zaman zaman işyerine özel kampanyaları sunduğu için alışveriş yaparken binlerce lira bonus puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız bonus puanlarınızın kullanım süresi ise minimum bir yıl geçerlidir.

Reklam
YORUMLAR YAZ