• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2167526,140
  % 0,18
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14
Reklam
Reklam

QNB Finansbank Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?
Reklam

Tüm dünyada tanınmış olan QNB bankalarının desteği ile farklı bir yapıya ve isme bürünen Finansbank her geçen gün müşterilerine yenilikler sunuyor. Elbette banka müşterileri uygulama esası ve banka kullanımına dair yeniliklerden memnun kalıyor. Müşteri memnuniyetine her zaman özen gösteren QNB Finansbank hesap kapatma işlemleriyle alakalı da müşterilerine kolaylıklar sunuyor. Hesap açmak kadar kolay olan hesap kapama işlemi Finansbank bünyesinde yer alıyor. Bazı bankalar hesap kapatılması konusunda müşterilerini zorlasa da QNB Finansbank bu hususta müşterilerin isteklerine göre hızlı sonuçlar sunuyor.

Finansbank Ek Hesap Kapatma

Ek hesabınızda herhangi bir borç veya işlenmiş olan faiz yok ise kısa sürede hesabı kapatabilirsiniz. Eğer hesapta borç ve işlenen faiz var ise bunlar ödenmelidir. Borç ödendikten sonra QNB Finansbank ek hesap kapatma işlemi için şubeye bizzat başvurabilir ya da telefon bankacılığı ile talebinizi yapabilirsiniz. Hesabınızın kapatılabilmesi için belirlenen kurallar uygun ise ek hesabınız çok kısa sürede kapatılır.

Finansbank Vadeli Hesap Kapatma

Vadeli hesapların işlem uygulama esaslarına göre farklı bir işleyişi vardır. İşleyişin süre dahilinde gerçekleşmesi durumu söz konusudur. Fakat yine de QNB Finansbank vadeli hesap kapatma işlemi gerçekleştirecekseniz öncelikle bilmeniz gereken husus vadesi dolmadan hesap kapatmanın maddi açıdan karlı olmayacağıdır. Çünkü vadesi dolmadan hesabı kapatırsanız faiz getirisini elde edemezsiniz. Anaparanızı alabilir ve vadeli hesabı dilediğiniz anda kapatabilirsiniz.

Finansbank Vadesiz Hesap Kapatma

Vadesiz hesapları kapatmak vadeli hesapları kapatmaya göre çok daha kolaydır. Fakat vadesiz hesapta olsa kapatmadan önce hesaptaki bakiyeyi almanız gerekir. Buna ek olarak hesabınızda eksi bakiye varsa QNB Finansbank vadesiz hesap kapatma işlemini gerçekleştiremezsiniz. Hesabınızda ki eksi hesabı kapatmanız ve oluşan faizi ödemeniz gerekir. Eğer hesabınızda para varsa bu durumda da parayı çekip hesabı sıfırlamanız ve sonrasında hesabı kapatmanız gerekecektir.

Finansbank Mobil Hesap Kapatma

Mobil bankacılık birçok işlemin hızlı ve güvenli şekilde yapılması noktasında sıklıkla tercih edilen bir yapıdır. Eğer QNB Finansbank mobil hesap kapatma işlemi yaparsanız internet aracılığı ile bankacılık işlemlerini gerçekleştiremezsiniz. Fakat yine de kapatmak isterseniz Finansbank şubelerine giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak hesap kapatma talebinizi hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Kumbara Hesap Kapatma

Birikim konusunda Finansbank’ın Kumbara hesabı oldukça avantajlıdır. Biriktirmek ve birikimlerinizin büyümesini görme adına Kumbara hesabını kullanabilirsiniz. Fakat QNB Finansbank kumbara hesap kapatma talebinde bulunmanız halinde kısa sürede talebiniz sonuçlandırılacaktır. Üstelik dilediğiniz zaman kapatabileceğiniz bu hesapta ki birikimlerinizde hiçbir şekilde kayıp yaşanmadan size ait vadesiz hesabınıza para aktarımı gerçekleştirilir.

Finansbank Altın Hesabı Kapatma

Yatırımlarını altın hesabında değerlendirmek isteyenlere QNB Finansbank altın hesabı oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Sürekli kullanım imkanına sahip olan QNB Finansbank altın hesabı kapatma talebinde bulunmanız durumunda da size kolaylık sağlanmaktadır. Elbette altın hesabınızda herhangi bir bakiye olmaması gerekmektedir. Eğer bakiye varsa bunu TL cinsine çevirerek kapatma işlem talebinde bulunabilirsiniz.

Reklam
YORUMLAR YAZ