• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2167979,283
  % 0,41
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14
Reklam
Reklam

Şekerbank Bonus Kredi Kartı Ödeme Erteleme

Şekerbank Bonus Kredi Kartı Ödeme Erteleme
Reklam

Kamu ve özel olmak üzere birçok banka müşterilerine, bütçe desteği sağlamak için çeşitli avantajlar sunuyor. Özellikle maddi yönden zor zamanlar geçiren vatandaşlar bankaların sunduğu çeşitli avantajları araştırıyor. Bu avantajlardan birisi de Şekerbank’ın uyguladığı kredi kartı borç ödeme ertelemesi. Şekerbank, kredi kartlarının borç ödemelerinin yapılması için sunduğu bu avantajda müşterilerine 3 aya kadar ödeme erteleme imkânı sunuyor. Şekerbank Bonus kredi kartı ödeme erteleme nasıl yapılır? Şekerbank bonus kredi kartı ödeme erteleme için hangi yollar izlenmelidir? Gibi soruların cevaplarına bu yazımızda net bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Ekonomiye destek paketi adı altında açıklanan kredi kartı ödeme erteleme imkanından yararlanmak isteyen müşterilerin, çeşitli şartları sağlaması gerekmektedir. Şartları sağlayan vatandaşlar daha sonra kredi kartı ödeme erteleme işlemi için Şekerbank’a başvuru yapabilirler. Şartlar ise gayet basit. Başvuru yapmak isteyen Şekerbank müşterilerinin, kart ödemesinde bir gecikme olmaması yani bir önceki dönemin en az asgari tutarını ödemiş olması şartı isteniyor. Bu şartı sağlayan her Şekerbank müşterisi bir dahaki kredi kartı ekstresini diğer aylara erteleyebiliyor. Ancak vatandaşların erteleme başvurusu yapmadan önce dikkate alması gereken önemli bir detay bulunmakta. Erteleme için başvuracağınız vadeye göre çeşitli faiz oranları diğer ay borcunuzun üzerine eklenmekte.

Şeker Bonus Ödeme Erteleme

Şekerbank müşterisiyseniz kredi kartı ekstrenizi diğer aylara ertelemek istiyorsanız Şekerbank’ın müşterileri için oluşturduğu çeşitli kanalları kullanmanız gerekmektedir. Tüm bu kanalları detaylı bir şekilde açıklayacak olursak;

Kredi kartı ödeme erteleme işlemini çağrı merkezini arayarak yapmak isteyen müşteriler, 0 850 222 78 78 hatta ulaşarak taleplerini iletebilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler. Tüm bu kanallar dışında evinize en yakın Şekerbank şubesine gidebilir ve gişe işlemleri kısmında, kredi kartı ödeme erteleme işleminiz için rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz.

Şekerbank’ın resmi internet kanalı üzerinden kredi kartı ödeme erteleme işlemi yapacak vatandaşlar, öncelikle sitenin sağ üstünden bireysel seçeneğine tıklayıp kişisel verilerinizi girerek sisteme giriş yapmalısınız. Daha sonrasında kredi kartlarım bölümüne gelip, işlemler kısmını seçmelisiniz. İşlemler kısmında kredi kartı borcu erteleme veya ekstre atlatma gibi seçenekle karşılaşacaksınız. Bu seçeneğe giriş yapabilir ve kolaylıkla başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Şekerbank mobil uygulaması üzerinden işlem yapacak kişilerin, mobil uygulamaya girdikten sonra kredi kartları bölümünden, kredi kartı işlemlerini seçmesi gerekmektedir. Daha sonrasında önünüze çıkan menüde ekstre atlat veya kredi kartı borç ödemesi seçeneğine basmalısınız. Bu uygulamaların hepsini yaptığınız takdirde başvurunuz Şekerbank tarafına ulaşacaktır.

Reklam
YORUMLAR YAZ