• YARIM ALTIN
  8.525,00
  % -0,70
 • AMERIKAN DOLARI
  32,6045
  % 0,39
 • € EURO
  34,8167
  % 0,22
 • £ POUND
  40,5897
  % -0,02
 • ¥ YUAN
  4,5027
  % 0,18
 • РУБ RUBLE
  0,3498
  % 0,98
 • BITCOIN/TL
  2117677,435
  % 4,00
 • BIST 100
  9.508,30
  % -0,17
Reklam
Reklam

TEB Bonus Kredi Kartı Ödeme Erteleme

TEB Bonus Kredi Kartı Ödeme Erteleme
Reklam

TEB bankası günümüzde en çok müşterisi olan bankalardan biridir. Bonus kredi kartlarında müşterilerine sunduğu avantajlarla günümüzde sesini çokça duyurmuştur. Özellikle pandemi dönemiyle birlikte birçok vatandaş geçim sıkıntısı yaşayabilmekte ve bütçelerini kontrol edememektedir. Bu durumun giderilebilmesi ve müşterilerinin maddi konuda rahatlayabilmesi için TEB bankası da diğer birçok banka gibi elini taşın altına koymuş durumda. Müşterilerin bütçelerini ayarlamaması ve kredi kart borçlarını ödeyememesi durumunda TEB bankası müşterilerine, kredi kartı ödeme ertelemesi ve kredi kartı borçlarında taksitlendirme gibi birçok imkân sunmakta. TEB Bonus kredi kartı ödeme erteleme nasıl yapılır? TEB Bonus kredi kartı ödeme erteleme nereden yapılır? Gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Öncellikle kredi kartlarında ödeme erteleme yapmak isteyen TEB bankası müşterilerinin, bankanın erteleme için sunduğu şartları yerine getirebilir olması gerekmektedir. Bu şartları detaylı bir şekilde açıklayacak olursak, öncelikle kredi kartı borcunuzun bir önceki aydan bir gecikme durumunun olmaması gerekmektedir. Ertelenecek ya da taksitlendirilecek borcun peşin ödemelerle meydana gelmesi gerekmektedir. Ertelenecek ekstrenin diğer aya atlamamış olması yani döneminde erteleme başvurusunun yapılmış olması gerekmektedir. Son olarak müşterilerin özellikle dikkate alması gereken şart ise şudur, erteleme veya taksitlendirme işlemi yapıldığında bir sonraki borcunuz ekstrenize faizleriyle birlikte yansıyacaktır.

Erteleme Ay SayısıUygulanacak Faiz Oranı
1 Ay% 1,98
2 Ay% 1,98
3 Ay% 1,98

TEB Bonus Ödeme Erteleme Nasıl Yapılır?

CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden erteleme veya taksitlendirme işlemi yapmak isteyen müşterilerin uygulamaya giriş yaptıktan sonra kredi kartlarım bölümünü seçerek dönem içi hareketler menüsüne ulaşması gerekmektedir. Daha sonra önünüze çıkacak erteleme/taksitlendir seçeneğine basarak istediğiniz işlem için bir başvuru oluşturabilirsiniz.

Ödeme erteleme işlemini telefon üzerinden halletmek isteyen müşteriler 0850 200 06 66 numaralı TEB çağrı merkezini hattını arayarak taleplerini iletebilir ve başvurularını rahatlıkla yapabilirler. Ayrıca size en yakın TEB banka şubesine gidebilir ve gişe işlemleri kısmına talebinizi ileterek başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

TEB Bonus Kredi kartı ödeme erteleme işlemini internet üzerinden yapmak isteyen müşteriler öncelikle CEPTETEB internet kanalına girmesi gerekmektedir. Daha sonra bireysel bankacılık bölümünden kişisel bilgilerinizi girerek sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Sistem açıldıktan sonra karşınıza çıkacak kredi kartlarım bölümüne tıklamanız ve çıkan menüde dönem için hareketlerden erteleme veya taksitlendirme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bu aşamaları uyguladığınızda internet üzerinden rahatça başvurunuzu yapabilirsiniz.

Reklam
YORUMLAR YAZ