• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2165833,596
  % 0,28
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14
Reklam
Reklam

TEB Cebe Havale Nasıl Yapılır?

TEB Cebe Havale Nasıl Yapılır?
Reklam

Türkiye’nin prestijli bankalarından bir tanesi olan Türkiye Ekonomi Bankası parasal işlemlerde hızlı ve bir o kadar da güvenli hizmet anlayışına sahiptir. Öyle ki havale işlemlerinde müşteri memnuniyetini arttıracak düzeyde atılımlar yapmaktadır. Para aktarımları konusunda güvenli hizmet sunan TEB Cebe Havale işlemlerinde oldukça popülerdir. İşlem hızına ek olarak dilediğiniz zaman para gönderme işlemi yapabiliyor olmanız da son derece avantajlıdır. Havale saati ya da EFT saati kaçtı derdine de bu sayede son verilmiş olmaktadır. Uygulama esasına göre bakıldığında birçok TEB müşterisi TEB Cebe havale nasıl yapılır? Konusunu merak etmektedir.

TEB Cebe Havale İşlemi

Öncelikle TEB bankası müşterileri cebe havale işlemi gerçekleştirebilmek için internet bankacılığına sahip olması gerekir. Diler CepteTEB uygulama üzerinden dilerseniz de TEB internet bankacılığı aracılığı havale işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. TEB Cebe Havale işlemini şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz;

 • TEB mobil uygulama veya internet bankacılığı üzerinden şifrenizi girerek hesabınızı açmalısınız.
 • Hesap açıldıktan sonra bankacılık işlemleri içerisinde yer alan para transferleri bölümüne girmelisiniz.
 • Para transferleri bölümünden karşınıza gelen menüde para gönderme bölümü bulunmakta olup, burada cebe havale seçeneğini tıklamalısınız.
 • Sonrasında sizden istenen bilgileri hatasız ve eksiksiz şekilde girdikten sonra onay vermeniz yeterli olacaktır.

TEB Cebe Havale İşlem Limiti

Uygulama esasına göre cebe havale işlemlerinde belirli bir limit bulunmaktadır. TEB Cebe havale işlem limiti aylık olarak 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Ayda toplam en fazla işlem sınırı da 6 olarak belirlenmiştir. Günlük olarak da belirlenen para limiti 500 TL olup, en fazla 2 işlemle bu havale gerçekleştirilebilir. Belirlenen limitlere göre TEB Cebe havale işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Cebe Havale İptali

TEB müşterileri cebe havale işlemlerinde hata yapmaları hallerinde hemen müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. TEB Cebe havale iptali için müşteri temsilcisi ile görüşerek işlemi tamamlayabilir. Fakat iptal için gönderilen paranın çekilmemiş olması gerekmektedir. Buna ek olarak Cebe havale işlemi gerçekleştikten sonra alıcı parayı 1 hafta içerisinde çekmez ise gönderilen tutar göndericiye geri iade edilir. Alıcının bu hususa dikkat etmesi gerekirken gönderilen işlemin iptaline sebebiyet vermemek gerekir.

TEB Cebe Havale Hafta Sonu Olur mu?

Kolaylık bankası olan TEB birçok hususta müşterilerine fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan bir tanesi olan cebe havale zor zamanlarda oldukça işe yaramaktadır. Elbette TEB Cebe havale hafta sonu olur mu? Sorusu da merak edilen konulardandır. Bu hususta banka müşterilerine 7 gün 24 saat işlem yapabilme olanağı sunduğu için hafta sonu da cebe havale işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Reklam
YORUMLAR YAZ