• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2167340,161
  % 0,44
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14
Reklam
Reklam

TEB Pos Komisyon Oranları ve Kampanyalar

TEB Pos Komisyon Oranları ve Kampanyalar
Reklam

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin son dönemlerde ciddi oranda artması nedeniyle işyerleri TEB pos komisyon oranları ile ilgili arayışa girmiştir. İşletmelerde kullanılan pos cihazları insanların nakit taşıma zorunluluğunu en aza indirir. Hem vatandaşlar hem de işletmeler açısından çeşitli faydalar sunan bu cihazlara sahip olmak için online başvuru yapılabilir. Talep edilen pos cihazları kendi içerisinde çeşitlere ayrılmakta olup tüm kartlar için geçerlidir.

Alınan ürünlerle müşterilere taksit yapılabilir, işletmeye özel ayrıcalıklardan yararlanılabilir ve bozun kanılabilir. Bu gibi avantajları öğrenebilmek için TEB şubeleri ziyaret edilebilir. Alınacak TEB pos cihazları ertesi gün, blokeli, blokeli ve komisyonlu olmak üzere farklı şekillerde çalışır. Ertesi gün özellikli cihazlarda yapılan satışlar hesaba bir sonraki gün geçer. Blokeli ve komisyonlu satışlarda ise belirlenen miktar blokeli günün ardından daha düşük olan komisyon oranları ile aktarılır.

TEB Pos Komisyon Oranları Ne Kadar?

Her dönem güncellenen TEB komisyon oranları ile ilgili net bilgiye TEB şubeleri, internet sitesi, 0216 635 65 12 TEB POS destek hattı üzerinden ulaşılabilir. Tahmini oranlar %1,30 ile %5,2 arasında farklılık gösterir. Seçilen POS türü ve özellikleri oranların seçilmesinde etkilidir. Her işletmeye uygun koşullar sunulmakta olup taahhüt süresi ve iş hacmi oranlar üzerinde büyük etkiye sahiptir. Cihazlar ve güncel POS kampanyaları ile ilgili merak edilen tüm bilgiye 7 gün 24 saat boyunca POS destek hattı aracılığıyla erişilebilir.

TEB POS Çeşitleri ve Avantajları Nelerdir?

Aktif olarak kullanılan TEB POS türleri ortak POS, doktor POS, DCC POS, döviz POS, sanal POS, bonus POS, POS Plus+ ve yazarkasa POS şeklinde sınıflandırılır. Ortak POS en çok kullanılan cihazlardan biridir ve ek bir maliyete katlanmadan tüm bankalara ait kartlardan işlem yapabilmeyi sağlar. Cihaz için kaliteli arıza ve destek hizmeti verilir. Üye işyerleri tarafından kullanılan pos cihazlar türüne göre farklı özelliklere sahiptir. Bu cihazlara sahip üye işyerleri TEB POS kredi, TEB POS sigorta, dijital ekstre, TEB güvenli ödeme sayfası, POS blokesi çözme, TEB bonus işyeri, 2. Gün sonu gibi avantajlara sahip olacaktır.

Reklam
YORUMLAR YAZ