• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2167526,267
  % 0,18
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14
Reklam
Reklam

Vakıfbank World Kredi Kartı Ödeme Erteleme Nasıl Yapılır?

Vakıfbank World Kredi Kartı Ödeme Erteleme Nasıl Yapılır?
Reklam

Vakıfbank özellikle bugünlerde müşterilere sağladığı avantajlarla gündeme fazlasıyla gelmekte. Özellikle Vakıfbank World kredi kartı kullanan kişilerin aklında kredi kartı ödemesi ile alakalı bir birçok soru bulunmakta. Vakıfbank World kredi kartı ödeme erteleme nasıl yapılır? Kredi kartı ödeme erteleme başvuru nerelerden yapılır? gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz. Bireyler özellikle son günlerde çeşitli bütçesel konuda çeşitli olumsuz durumlar yaşayabiliyor. Bu olumsuz durumların bireyleri etkilememesi için bankalar ciddi anlamda elini taşın altına koymuş durumda. Olumsuz durumların müşterilerin hayatını etkilememesi ve maddi destek verebilmek amaçlı Vakıfbank World kredi kartı kullanan müşterilerine kredi kartı ödeme ertelemesi imkânı sunuyor.

Vakıfbank World kredi kartı ödeme ertelemenin nasıl yapılacağını açıklayacak olursak, kredi kartının son dönem borcunu ödemiş olan müşteriler, şartları karşılamaları halinde kredi kartı ödeme ertelemesi için başvurabiliyor. Başvuru sonucu Vakıfbank uygunluk durumuna göre vatandaşlara 3 aya kadar kredi kartı borçlarında ödeme erteleme avantajı sunuluyor. Bankanın size bu imkânı sunabilmesi için erteleme isteğinizin nedenini net bir şekilde bankaya belirtmeniz gerekiyor. Gelirinizde veya bütçenizde yaşadığınız bir sorun sebebiyle kredi kartı ödeme erteleme işlemine başvuru yapıyorsanız, bu durumu başvuruda istenen dilekçede belgelerle kanıtlamanız gerekiyor. Burada banka müşterilerinin unutmaması gereken önemli bir detay bulunmakta. Ertelediğiniz süre boyunca mevcut kredi kartınıza tanımlanan kredi borcunuz her ay uygulanan belirli bir seviyede faize tabii tutulmakta. Aynı zamanda bu başvuruyu yapabilmeniz için kartınızın aktif, iptal veya kullanıma kapatılmış bir halde olması gerekmektedir.

World Kredi Kartı Ödeme Erteleme Başvurusu

Vakıfbank üzerinden yapacağınız hemen hemen her işlemi Vakıfbank banka şubelerinden, Vakıfbank mobil uygulamasından, Vakıfbank resmî web sitesinden ve müşteri çağrı merkezine bağlanıp yapabilirsiniz. Ödeme erteleme işlemini mobil veya resmî web sitesinden yapacaksınız kredi kartı ödeme erteleme işlemi seçeneğine girerek başvuru dilekçesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca online işlem yapmak istemeyen Vakıfbank World kredi kartı müşterileri kendilerine en yakın şubeye gidebilir ve kredi kartı ödeme erteleme başvurusu talebinde bulunabilirler. Son olarak kredi kartı ödeme erteleme işlemi yapmak isteyen vatandaşlar SMS kanalını kullanabilirler. SMS kanalıyla erteleme yapmak için ERTELE; taksitlendirmek için TAKSİTLENDİR yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve istediğiniz vade sayısını ekleyerek 5724’e gönderebilirsiniz. Başvurunun yapılması halinde Vakıfbank size 7 iş günü içerisinde mobil uygulama üzerinden veya sms yoluyla ulaşacaktır.

Reklam
YORUMLAR YAZ