• YARIM ALTIN
  7.079,00
  % 2,54
 • AMERIKAN DOLARI
  31,3677
  % 0,42
 • € EURO
  34,0595
  % 0,51
 • £ POUND
  39,7661
  % 0,47
 • ¥ YUAN
  4,3595
  % 0,30
 • РУБ RUBLE
  0,3430
  % 0,43
 • BITCOIN/TL
  1955666,524
  % 0,77
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14
Reklam
Reklam

Yapı Kredi Hesap Numarası Nasıl Öğrenilir?

Yapı Kredi Hesap Numarası Nasıl Öğrenilir?
Reklam

Yapı Kredi hesap numarası nerede yazar? Hemen hemen hepimiz herhangi bir parasal işlemi yapabilmek için bankalara bağlıyız. Günümüzde banka müşterisi olmak aynı zamanda bankadan bir hesap sahibi olmak anlamına gelmektedir. Bu hesaplar bankalardaki hemen hemen her işlemin yapılabilmesi anlamına gelmektedir. Bu sebeple kişilerin işlem yaparken hesap numaralarını bilmesi ve bu hesap numaraları üzerinden işlem yapması hem doğru hem de güvenilir olacaktır.

Yapı Kredi Hesap Numarası Nerede Yazar?

Yapı Kredi Bankası IBAN numaralarının kullanılmasıyla birlikte hesap numarası üzerinden işlem yapan bankalardan bir tanesidir. Genel olarak Yapı Kredi müşterisi olmanız halinde üzerinize tanımlanan hesap numarasıyla hemen hemen bankadaki her işleminizi gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Ancak müşteri numarasının IBAN numarası üzerinden tanımlanması bazı Yapı Kredi müşterilerinin müşteri numarasını bulmasında problem çıkartmaktadır. Bu sebeple bu yazımızda Yapı Kredi hesap numarasının nasıl öğrenileceği hakkında net bilgiler vereceğiz.

Yapı Kredi Web Sitesinden Hesap Numarası Öğrenme

Yapı Kredi resmî web sayfası üzerinden hesap numarası öğrenmek isteyen banka müşterilerinin; Öncelikle bireysel bankacılık kısmından kullanıcı adı ve şifresini girerek sisteme giriş yapması gerekmektedir. Daha sonrasında önünüze çıkacak sayfadan hesaplarım kısmına girmeniz ve numarasını öğrenmek istediğiniz hesaba giriş yapmanız gerekmektedir. Önünüze hesap ekranında müşteri numaranız ve IBAN numaranız gözükecektir. IBAN numarasında ortada bulunan 8 hanelik sayı dizisi müşteri numarasını ifade etmektedir.

Yapı Kredi Mobil Uygulaması Hesap Numarası Öğrenme

Yapı Kredi mobil uygulaması üzerinden hesap numarası öğrenmek isteyen banka müşterilerinin; Uygulama giriş ekranından, giriş bilgileriyle giriş yapması gerekmektedir. Daha sonrasında alttaki seçenekler kısmından hesaplarım kısmının seçilmesi gerekmektedir. Önünüze çıkan hesap listesinden müşteri numarasını öğrenmek istediğiniz hesap numarasını seçmeniz ve hesap detayları üzerinden müşteri numarasını seçmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında önünüze çıkan menüden rahatlıkla hesap numaranıza ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankamatik Hesap Numarası Öğrenme

Öncelikle Yapı Kredi bankamatiğine hesap numaranızı öğrenmek istediğiniz kartı takmalı ve hesaplar bölümünden istediğiniz hesabı seçmelisiniz. Daha sonrasında hesap sorgulama bölümünden hesap numaranızı ve IBAN numaranızı rahat ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri ile Hesap Numarası Öğrenme

Telefonla Yapı Kredi Bankasını arayarak hesap numarasını öğrenmek isteyen banka müşterilerinin; 0850 222 0 444 numaralı telefon numarasını araması gerekmektedir. Arandıktan sonra karşınıza taleplerinizi belirtebileceğiniz bir tele sekreter çıkacaktır. Tele sekretere ‘hesap numaramı öğrenmek istiyorum’ dediğinizde hesap numaranızı öğrenmek için bir menüye yönlendirileceksiniz. Bu menüde talebinizi net bir şekilde belirttikten sonra telefonunuza bir sms ile hesap numarası bilgileriniz ulaştırılacaktır.

Reklam
YORUMLAR YAZ