• YARIM ALTIN
  8.071,00
  % 1,12
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2053
  % -0,22
 • € EURO
  35,1156
  % -0,22
 • £ POUND
  41,0337
  % -0,05
 • ¥ YUAN
  4,4662
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3541
  % -0,63
 • BITCOIN/TL
  2165797,415
  % 0,18
 • BIST 100
  10.643,58
  % 3,14
Reklam
Reklam

Ziraat Bankası Telefon Numarası Güncelleme

Ziraat Bankası Telefon Numarası Güncelleme
Reklam

Ziraat Bankası’na kayıtlı telefon numarası nasıl güncellenir? Bankada cep telefonu numaranızı değiştirme süreci hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Ziraat Bankası Telefon Numarası Güncelleme işlemlerinizi sizlere aktaracağız. Her bankadaki bilgilerinizi güncellemeye ek olarak, numaranızın güncel tutulması gerekir. Özellikle dolandırıcılık durumunda, bankada kayıtlı cep telefonu numaranızı kullanarak bankaya bildirimde bulunmalısınız.

Ziraat Bankası telefon numarasını güncellemek istiyorsanız aşağıda belirtilen yöntemleri seçmeniz gerekmektedir. Geçmişte tüm bankacılık işlemlerimizi yapmak için banka şubelerine gitmemiz gerekiyordu. Bu işlemler; para yatırabilir, kredi kartı ile ödeme yapabilir veya bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Ancak bugün artık her biri için bir banka şubesine gitmeye gerek yok. Bu işlemleri kısa sürede ve güvenilir bir şekilde yapabilir, diğer işlemlerin yanı sıra Ziraat Bankası numarasını da değiştirebilirsiniz.

Telefon Numarası Nerelerden Güncellenir?

Ziraat Bankası Telefon Numarası Güncelleme işlemini yapabileceğiniz yöntemleri size aktaracağız. Nedir bu yöntemler;

 • İnternet Şubesi
 • Mobil Uygulamaları
 • Banka Şubeleri
 • Müşteri Hizmetleri

Bu yöntemler Ziraat Bankası Telefon Numarası Güncelleme yöntemleri olarak karşımıza çıkmaktır. Banka şubeleri zahmetli görülse de bazen mecbur kalına biliniyor.

Müşteri Temsilcisi ile Telefon Numarası Değiştirme

Banka ile ilgili bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması son derece önemlidir. İşlemleriniz ve kampanyalarınız bazında işlem veya bilgi alırken tüm bilgilendirme mesajları telefonunuza ulaşmaktadır. Bu, kayıtlı güncel telefon numaranıza sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu açıklar. Dolayısıyla güncel bir telefon numarasını sisteme kaydetmeniz gerekmektedir. Tüm kimlik bilgileriniz sistemde doğru bir şekilde kayıtlı ise kolay bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanarak telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri temsilcisi aracılığıyla telefon numarası değiştirme işlem adımları nasıldır?

 • İlk yapılacak işlem Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisini aramanız gerekmektedir.
 • 444 00 00 veya 0850 222 00 00’ı aramalısınız.
 • Müşteri temsilcisine bağlanmalısınız Gerekli bilgileri verip talimatlara uyup numaranızı değiştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası ATM’den Numara Güncelleme

Ziraat Bankası ATM’lerine gidin ve banka kartınızla giriş yapın. Karşınıza gelen ekranda bilgi güncelleme- numara değiştirme bilgilerini güncelleme adımlarını takip ederek yeni numaranızı ekleyebilirsiniz. Ardından numaranızı hemen güncelleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Şubesinden Numara Güncelleme

Size en yakın Ziraat Bankası Şubesi’ne giderek telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz. Bu güncelleme sayesinde internet bankacılığını yeni numaranız ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Ziraat Bankası Telefon Numarası Güncelleme yöntemlerinden en sağlıklısı ve en zahmetlisi olan bu yöntemde sadece kimlik belgenizle banka şubenize gitmeniz yeterli olacaktır.

Ziraat Canlı Destek Hattı ile Numara Güncelleme

Ziraat Bankası telefon numarası güncellemesi için canlı destek sayfasına gidebilirsiniz. Canlı destek sayfasının sağ alt köşesindeki “Daha Fazla Yardım Al” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Sayfadaki bilgileri doldurduktan sonraki adım Ziraat Canlı Destek ile iletişime geçmektir. Numaranızı güncellemek istediğinizi Ziraat canlı destek ekibine bildirin. İşleminiz yetkililerce gerçekleştirilecektir.

Reklam
YORUMLAR YAZ